Samsung анонсувала на світовому ринку друге покоління ігрового монітора Odyssey Ark (G97NC). Дизайн та форм-фактор залишилися без змін, із увігнутою панеллю на 55 дюймів. У новій моделі покращили режим Multi-View, який тепер дозволяє одночасно відображати зображення із чотирьох джерел на одному екрані. Один із портів HDMI замінили на DisplayPort. Матриця VA має технологію miniLED. Монітор підтримує роздільну здатність 4K, має частоту оновлення 165 Гц і час відгуку 1 мс. Екран має матове покриття та кривизну панелі 1000R. Він сумісний із технологією AMD FreeSync Premium Pro для безперебійного геймінгу. Також має сертифікацію HDR10+ з локальним затемненням та яскравістю до 600 ніт. Звук відтворюється через вбудовані динаміки потужністю 60 Вт із технологією Dolby Atmos.

Монітор також має вбудований KVM-перемикач, який дозволяє керувати кількома комп'ютерами за допомогою однієї миші та клавіатури. Підставка забезпечує настроювання, включаючи можливість вертикальної орієнтації панелі. Пристрій працює на платформі Tizen і є не просто монітором, а скоріше ігровим смарт-ТВ з функціями Samsung TV Plus, Samsung Health, SmartThings Hub і Samsung Gaming Hub.

Можливості підключення другого покоління Odyssey Ark включають Wi-Fi 5, Bluetooth 5.2, два порти HDMI 2.1, один порт HDMI 2.0, DisplayPort 1.4, USB 2.0, Ethernet та аудіовихід 3.5 мм. Також підтримуються Smart View, AirPlay 2 та Tap View. Ціна на новий монітор Samsung Odyssey Ark другого покоління складає 2999 доларів.